O nás

G-Team INOX SERVIS s.r.o. je mladá a dynamicky rozvíjející se společnost. Byla založena a zaregistrována v dubnu roku 2008.

Hlavním předmětem podnikání je KOMPLETNÍ VÝROBA, DODÁVKA A MONTÁŽ TECHNOLOGICKÉHO ZAŘÍZENÍ ve vodohospodářských odvětvích, dále v oblasti zpracovatelského a chemického průmyslu, teplárenství, energetiky atp.

Zaměstnanci mají dlouhodobé a bohaté zkušenosti v oblasti výroby, dodávek technologií, kompletace, inženýrské činnosti, montáže a zprovozňování investičních celků.

Při svém podnikání se společnost G-Team INOX SERVIS s.r.o. řídí přísnými etickými standarty, zahrnující i odpovědné chování ke svým zaměstnancům, společnosti a životnímu prostředí.

Společnost G-Team INOX SERVIS s.r.o. si stále uplatňuje své postavení nejen na domácím, ale také na evropském trhu.

Velkou a neustálou pozornost věnujeme kvalitě vyráběných výrobků. Ve své strategii reagujeme na nové trendy v průmyslovém odvětví, vstupujeme do nových oblastí podnikání a nabízíme zákazníkům inovativní produkty a služby šité na míru jejich potřebám.

Na podzim roku 2014 byla založena nová pobočka INOX SERVIS BAZÉNY. Zabývá se projektováním, dodávkou a montáží technologických zařízení pro úpravu vody v plaveckých a relaxačních bazénech a v aquaparcích, montáží potrubních rozvodů a bazénů různých provedení, rekonstrukcemi, opravami a modernizacemi již starších zařízení bazénového typu a poskytováním servisních služeb bazénové technologie.

G-Team INOX SERVIS s.r.o. je držitelem certifikátů ČSN EN ISO 9001:2016, ČSN EN ISO 3834-2:2006, ČSN OHSAS 18001:2008, ČSN EN ISO 14001:2016.

Posláním společnosti je, zajišťovat s vysokou kvalitou požadavky a potřeby svých zákazníků, které se neustále rozšiřují vzhledem k rychle měnící se společenské i tržní situaci.